نمایشگاه بین المللی مواد غذایی میلان

مسئولان و کارشناسان اقتصادی و تبلیغات همواره برای ارتقاء فروش و اخذ دستاوردهای جدید در حوزه های مختلف بر اهمیت نمایشگاه بین المللی تاکید دارند

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی میلان

نمایشگاه بین المللی میلان

نمایشگاه هایی که در کشورهای صنعتی و با توجه به پیشرفت های علم روز دنیا برگزار می شوند، می تواند کمکی برای بهبود کیفیت، افزایش توان رقابت پذیری و در نتیجه افزایش صادرات محصولات ایرانی  باشد.

پس از برگزاری نمایشگاه های دارو، مدل، الکترونیک و مهندسی ارتباطات، ماشین آلات نجاری، تمبر و سکه شناسی، سنگ های قیمتی، بهداشت و درمان های طبیعی، کفش، تناسب اندام، صنعت تولید برق، تولیدکنندگان کالاهای چرمی، آلات موسیقی، تجارت مدرنیسم، صنعت چرم، ساختمان و معماری، محصولات آرایشی و نمایشگاه و کنفرانس بین المللی اتوماسیون برق و ده ها نمایشگاه بین المللی در ایتالیا که همه در سال گذشته برگزارشدند، این بار در سال جدید شاهد برگزاری نمایشگاه بین المللی مواد غذایی در میلان ایتالیا هستیم.

تعرفه های نمایشگاه مواد غذایی میلان

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی که در تاریخ ۸ الی ۱۱ می ۲۰۱۷ (۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶) در میلان برگزار خواهد شد، شامل کالاهایی از جمله انواع خشکبار، روغن، نوشیدنی، نان، ماکارونی، حبوبات، گوشت، لبنیات و… می شود.

برگزار کننده پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران (Website: www.iranfair.com، E-mail: overseas@iranfair.com ) است.

میزان اجاره ای که برای هر غرفه باید پرداخت شود برای هر متر مربع برابر با ۶/۶۰۰/۰۰۰ ریال است و امکاناتی که در اختیار اجاره کننده غرفه قرار می گیرد شامل میز، چهارصندلی، سردرب نویسی، کفپوش، روشنایی، میز پذیرش، دو قفسه، پریز، نوشتن مشخصات در کتاب و وبسایت رسمی این نمایشگاه می شود.

کمترین متراژ این غرفه ها ۱۲ متر مربع و حداقل ۲۴ ساعت قبل از نمایشگاه در اختیار اجاره کننده قرار خواهد گرفت.

در ارتباط با حمل کالا نیز، تمام کالاهایی که عرضه می شوند ترخیص موقت هستند. در صورتی که صاحب کالا بخواهد ترخیص قطعی داشته باشد می بایست هزینه تمام و کمال ترخیص را قبل از ارسال کالا پرداخت کند. شرایطی از جمله کیفیت بالا، برچسب و بسته بندی مقاوم و استاندارد ازجمله مواردی است که باید در ظاهر کالا رعایت شود.

اهمیت حضور در نمایشگاه میلان

حضور در نمایشگاه های بین المللی برای بازدید کنندگان و صاحبان کالا از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که از طریق این نمایشگاه ها، بازدیدکننده با تنوع بالایی از محصولات مختلف در کشورهای دیگر مطلع می شود و امکان خرید بیشتری برایش وجود دارد.

از سوی دیگر صاحب کالا می تواند خود و کالای تولیدی خود را در معرض دید مشتریان خارجی قرار دهد و در صورت مجاب کردن مشتری به خرید می تواند با عرضه محصولات با کیفیت و مرغوب و داشتن برند برای تثبیت در ذهن مشتری، زمینه را برای صادرات بیشتر و جذب خریدار در آینده و شکل گیری ارتباط برای افزایش صادرات فراهم کند.

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی میلان نیز این فرصت دیده شدن و دیدن را برای هر دوطرف فراهم می کند.

همچنین در این نمایشگاه ها سرمایه گذارانی حضوردارند که به دنبال محصولات مرغوب و با کیفیت برای سرمایه گذاری هستند و این سرمایه گذاری های خارجی و جذب آنهاست که گامی موثر در رونق تولید و اقتصاد هر کشور خواهد بود.

این نمایشگاه علاوه بر سرمایه گذاران میزبان بازدیدکنندگانی از جمله خریداران عمده ملی و بین المللی، واردکنندگان ایتالیایی محصولات خارج، هتل ها و رستوران ها، مشتریان ملی و بین المللی شرکت های پذیرایی در سفر، وارد کنندگان خارجی محصولات ایتالیا، آشپزخانه های بین المللی، شرکت های خدماتی، مطبوعات و… است.

 

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *