نمایشگاه بین المللی مواد غذایی آلمان

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی در تاریخ ۱۵ الی ۱۹ مهر ۱۳۹۶ (۷ الی ۱۱ اکتبر ۲۰۱۷) در کلن آلمان برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی آلمان

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی

حضور در نمایشگاه های بین المللی و ارتباط با تجار سایر کشورها می تواند بازار سرد تجارت خارجی کشور را گرما ببخشد و آن را از فضای نفت و پتروشیمی فراتر ببرد و به حوزه های غیرنفتی همچون صادرات مواد غذایی کمک شایانی بکند.

در حوزه صادرات و فروش مواد غذایی، تولید کننده باید توجه زیادی به عادت های غذایی در سراسر جهان داشته باشد چرا که هر کشوری عادات غذایی خاص خود را دارد و توجه به این موضوع تولید کننده مواد غذایی را برای یافتن جایگاه در بازارهای جهانی موفق تر خواهد کرد.

برای تحقق رونق صادرات و واردات بخش مواد غذایی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی کلن – آلمان در مهر ماه سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

هزینه دریافت غرفه ها برای هر متر مربع برابر با ۲ میلیون تومان و حداقل متراژ ۱۲ متر مربع است و غرفه ها حداقل ۲۴ ساعت قبل از نمایشگاه در اختیار صاحبان کالا و خدمات قرار می گیرد.

این غرفه ها با امکاناتی از جمله ذکر مشخصات شرکت ها در کتاب و وبسایت رسمی نمایشگاه و غرفه سازی ویژه در اختیار افراد حاضر قرار می گیرد.

در زمینه اطلاعات آماری آنوگا ۲۰۱۵ می توان گفت که تعداد کشورهای شرکت کننده ۱۰۸ و شرکت های مشارکت کننده ۷۰۶۳ کشور و تعداد بازدیدکنندگان ۱۶۰هزار نفر از ۱۹۲ کشور بوده است.

آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه تا تاریخ ۱۵ اسفند ۹۵ و زمان ارسال مدارک ۱۰ اردیبهشت ۹۶ بوده و شرکت کنندگان باید تا تاریخ ۲۴ خرداد ۹۶ هزینه ها را تسویه کنند.

بعد از اقدام صاحب کالا به وارد کردن کالای خود می تواند به دو صورت آنها را از گمرک ترخیص کند. شکل اول به صورت موقت و شکل دوم به صورت دائم که در این صورت باید هزینه کاملا پرداخته شود.

بخش های نمایشگاه شامل موارد زیر است:

  • محصولات ارگانیک
  • محصولات با کیفیت بالا
  • مواد غذایی سالم و با ارزش افزوده
  • مواد غذایی حلال
  • محصولات مخصوص گیاهخواران
  • مواد اولیه غذایی
  • مواد غذایی ویژه یهودیان
  • برندها
  • محصولات گیاهی
  • محصولات مخصوص نمایشگاه تجاری

اهمیت بسته بندی و مرغوبیت کالا در این نمایشگاه بسیار بالاست. بسته بندی کالا از مهم ترین و حساس ترین بخش هاست و می تواند یک تولید کننده را از دیگری متمایز کند.

یک بسته بندی خوب باید در تمام مراحل از تولید و حمل و نقل تا فروش مناسب و با اندازه متناسب باشد چرا که ارزش افزوده بیشتری را در بر دارد و مصرف کالا را برای خریدار آسان تر می کند.

این نمایشگاه همچون نمایشگاه های بین المللی دیگر فرصت آشنایی با نیزا مشتریان خارج از کشور، بازاریابی محصولات غذایی خود در بین مشتریانی متنوع ، فرصت جذب آنها برا شناساندن برند تجاری خود، معرفی کامل محصولات موجود و جذب مشتری را برای صاحبان کالا فراهم می کند.

همچنین مشتریان نیز با حجم و تنوع زیادی از محصولات غذایی از کشورهای مختلف آشنا شده و طعم هایی متفاوت را تجربه خواهند کرد.

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “نمایشگاه بین المللی مواد غذایی آلمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *