منطقه ازاد ماکو

نخستین همایش توسعه صادرات و نمایشگاه توانمندی های منطقه آزاد ماکو

نخستین همایش یک روزه منطقه ای توسعه صادرات و نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صادراتی این منطقه ۱۷ اسفند سال جاری در منطقه آزاد ماکو برگزار خواهد شد.

منطقه ازاد ماکو

منطقه ازاد ماکو

به گزارش تواکسیم، ابراهیم جلیلی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو یکی از بهترین مکان های سرمایه گذاری در ایران و سکوی صادرات برای کشورهای منطقه است و این همایش در راستای بندهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی و ترویج و توسعه صادرات و آسیب شناسی در ارائه شیوه های برون رفت از موانع صادراتی برگزار می شود.

جلیلی ادامه داد: شناخت بازار، شرایط منطقه ای، ظرفیت های منطقه آزاد ماکو به عنوان بزرگترین منطقه آزاد، حفظ و ارتقای موقعیت آن در مبادلات و توسعه اقتصادی از اهداف برگزاری این همایش است.

وی همچنین از برگزاری نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صنعتی، معدنی، کشاورزی، بازرگانی و خدمات لجستیک همزمان با برگزاری این همایش در نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو خبر داد و افزود: پیش بینی می شود در این نمایشگاه ۸۵ واحد تولیدی، صنعتی، معدنی، کشاورزی و بازرگانی منطقه آزاد ماکو توانمندی های خود را به نمایش بگذارند.

وی در انتها تاکید کرد: منطقه آزاد ماکو دروازه ورود به اروپاست، با بهره مندی از ظرفیت های این منطقه می توان فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران و صادرکنندگان فراهم آورد.

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *