مبارزه با قاچاق کالا به وقت آنلاین

رئیس هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی برای بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا گفت: جایگزینی مبارزه سیستمی از طریق سامانه های الکترونیکی به جای مبارزه میدانی، نقش مهمی در مبارزه با قاچاقچیان کالا دارد.

مبارزه با قاچاق کالا به وقت آنلاین

احمد انارکی محمدی گفت: در جلسه اخیر که در رابطه با طرح تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا تشکیل شد دستاوردهای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز بررسی شد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص موضوعات زیربنایی و آمار حجم قاچاقهای کشور ابهاماتی وجود دارد که باید تحقیقات بیشتری در این رابطه انجام  انجام شود و برنامه ها در این راستا است. در حال حاضر نمایندگان دستگاههای عضو ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز آمادگی کامل خود را برای همکاری با هیئت تحقیق و تفحص مجلس اعلام کرده اند.

انارکی محمدی  افزود: جایگزینی مبارزه سیستمی از طریق سامانه های الکترونیکی به جای مبارزه میدانی، نقش مهمی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز دارد و محور جلسه هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بررسی روند مبارزه با قاچاقهای کالا نیز موضوع مذکور بود و مقرر شد با تشکیل کمیته های تخصصی مبارزه با قاچاق کالا  با سرعت و دقت بیشتری ادامه یابد.

رئیس هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی برای بررسی روند مبارزه با این پدیده افزود: مهار این پدیده نقش مهمی در تقویت تولید ملی دارد و در این راستا باید اقدمات عملیاتی به نحوی صورت گیرد که تاثیرات آن در رشد اشتغالزایی مشهود باشد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *