فروش اینترنتی صنایع دستی

آغازبه کار سایت فروش اینترنتی صنایع ‌دستی استان فارس

رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی استان فارس از راه‌اندازی سایت فروش اینترنتی صنایع دستی و رونمایی آن در نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی دراسفند ماه و در ارگ کریم خان زند خبر داد.

فروش اینترنتی صنایع دستی

فروش اینترنتی صنایع دستی

سلمان گورنگی، رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی استان فارس با بیان اینکه اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی استان فارس بر فعالیت این سایت نظارت دقیق دارد گفت:  تولیدکنندگان صنایع دستی عضو اتحادیه و فعالان حوزه صنایع دستی می‌توانند محصولات خود را از طریق این سایت به فروش برسانند.

وی در این رابطه افزود: تمامی محصولات با مهر تائید اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی ارائه می‌شود.

با اشاره به اینکه تاکنون تمامی فروش صنایع دستی استان به شیوه سنتی انجام می‌شد بیان کرد: عدم بازاریابی مناسب و عدم توجه به نیاز مخاطب از مهم‌ترین مشکلات فروش سنتی صنایع دستی استان فارس است.

وی تاکید کرد: مطالعات درباره بازار، سلیقه‌یابی مخاطب و تولید براساس نیاز مخاطب مواردی است که در سایت فروش اینترنتی صنایع دستی استان به آن توجه شده و امید است که فروش اینترنتی بتواند سبب رونق صنایع دستی استان فارس شود.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی استان فارس در انتها گفت: آدرس سایت اینترنتی Shzhandiart.ir است که مخاطبان با همین آدرس در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام هم می‌توانند از کالاهای در معرض فروش آگاهی یابند.

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “فروش اینترنتی صنایع دستی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *