شرکت‌های دانش‌بنیان در روسیه

فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه روسیه

دهمین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی کامپوزیت ۲۰۱۷ مسکو میزبان ۴ شرکت دانش‌بنیان فعال با همکاری معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری و مدیریت ستاد توسعه فناوری مواد و ساخت پبشرفته است.

 شرکت‌های دانش‌بنیان در روسیه

شرکت‌های دانش‌بنیان در روسیه

دهمین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی کامپوزیت ۲۰۱۷ مسکو با حضور پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرد که ۴ شرکت دانش‌بنیان فعال با حمایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری ذیل معاونت امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و مدیریت ستاد توسعه فناوری مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی در این نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی به ارائه دستاوردهای خود پرداختند.

این حمایت با هدف کمک به اجرای برنامه توسعه زیرساخت صادرات محصولات دانش‌بنیان، با ایجاد پاویون تخصصی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کامپوزیت روسیه انجام شد.

همچنین کمک به ایجاد برقراری تعاملات بین‌المللی میان شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و طرح‌های خارجی با هدف توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان حوزه مواد پیشرفته و فراهم آوردن امکان تبادل فناوری از دیگر اهداف حمایتی برای حضور شرکت ها در این نمایشگاه است.

دهمین دوره این نمایشگاه از ۱۰ اسفندماه در فضایی بالغ بر ۶۰۰۰ مترمربع در سالن‌های ۱ و ۲ مرکز نمایشگاهی Expocentre Fairgrounds آغاز به کار کرده و تا امروز، ۱۲ اسفندماه ادامه دارد.

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *