بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی روسیه

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، سبزیجات، مواد اولیه مسکو – روسیه در تاریخ ۱۶-۲۰ بهمن ۱۳۹۵ (۹-۵ فوریه ۲۰۱۸)  برگزار خواهد شد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی روسیه

نمایشگاه مواد غذایی روسیه

حضور در نمایشگاه های بین المللی می تواند فرصتی مناسب برای صاحبان کالا و خدمات و مشتریان حاضر در نمایشگاه باشد.

افزایش حجم تجارت خارجی برای هر کشور از معیارهایی است که برای رشد و رونق اقتصادی در نظر دارد. در همین راستا نمایشگاه های بین المللی فرصت خوبی برای افزایش تجارت خارجی کشورهای حاضر است تا بتوانند از طریق این حضور و استفاده مفید از فرصتی که در اختیار آنها قرار داده شده استفاده کنند.

در صورت رضایت خریدارهمکاری بین صاحبان کالا و خدمات و خریدار می تواند پس از نمایشگاه نیز ادامه دار باشد و این فرصت هاست که شرایط را برای ایجاد فضای سالم رقابتی بین کشورهای حاضر در نمایشگاه فراهم می کند.

نمایشگاه های بین المللی محیطی سرشار از تجربه اقتصادی و تجاری است. در این فضا افراد از کشورهای مختلف با مواردی از جمله نیاز مشتری، استانداردهای جهانی کالا و قیمت آشنایی بیشتری پیدا می کنند و این تجربیات کمک فراوانی به کسب و کار و تولید خواهد کرد.

نکته دارای اهمیت در اینجا در ارتباط با لوازم و تکنولوژی هایی که هر کشور در نمایشگاه های بین المللی معرفی می کند آن است که معمولا کشورهای پیشرفته جدیدترین کشفیات خود در زمینه تکنولوژی ها را زمانی معرفی می کنند که کشورهای حاضر در نمایشگاه هم رده آن ها باشند.

می توان گفت روسیه در زمینه برگزاری نمایشگاه های بین المللی سوابق خوبی دارد به طوری که به عنوان آخرین مورد شاهد بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع غذایی، نوشیدنی و مواد اولیه مسکو – روسیه بودیم.

این نمایشگاه که فرصت های اقتصادی خوبی را برای مشتریان و فروشندگان و همچنین کشور روسیه فراهم کرد در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ برگزار شد.

اقلام موجود در این نمایشگاه شامل لبنیات، انواع مواد غذایی، میوه، سبزیجات، پای، قهوه، شکلات و شیرینی، تنقلات، گوشت، نان، مرغ، تخم مرغ، حبوبات، ماکارانی، شکرو قند، آجیل و میوه خشک و… بود.

باتوجه به اینکه این نمایشگاه ها بازدید بسیار خوبی در روسیه دارد، شاهد برگزاری بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ  ۱۶-۲۰ بهمن ۱۳۹۵ (۹-۵ فوریه ۲۰۱۸) خواهیم بود.

سابقه روسیه در برگزاری این نوع نمایشگاه ها ثابت کرده که اگر صاحبان کالا و خدمات با حداکثر توان و کیفیت محصول با بسته بندی محکم و زیبا در غرفه هایی که در اختیار آنها قرار داده می شوند حضور یابند، می توانند به فروش و ارتباط گیری عالی برسند.

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *