احیاء ۱۰هزار بنگاه صنعتی راکد

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت با اشاره به اینکه سال گذشته احیاء​ ۷۵۰۰واحد صنعتی تکلیف ما بود گفت:امسال در پیشنهاد وزارتخانه احیاء ۱۰هزار بنگاه صنعتی وکم ظرفیت در دستور کار قرار گرفته و پنج‌هزاربنگاه نیزنوسازی خواهند شد.

احیای 10هزار بنگاه صنعتی راکد

واحد صنعتی

علی یزدانی در بازدید از دفتر شهر صنعتی رشت گفت: علاوه بر بنگاه های راکد بیش از۱۳هزار طرح صنعتی بالای ۶۰درصد در کشور داریم که اگر همت کنیم می توانیم این طرحها را به اشتغال برسانیم.

وی در ادامه به تشریح برنامه های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور از نواحی و شهرکهای صنعتی پرداخت و گفت: توجه به بخش زیر ساختها ازاولویتهای امسال ماست که در این راستا می توان به مبلمان وزیبا سازی شهرکها اشاره کرد.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت با اشاره به اینکه سال گذشته احیاء ۷۵۰۰واحد صنعتی تکلیف ما بود ،گفت:امسال در پیشنهاد وزارتخانه احیاء ۱۰هزار بنگاه راکد وکم ظرفیت در دستور کار قرار گرفته و۵هزاربنگاه نیزنوسازی خواهند شد.

یزدانی اضافه کرد:توجه به آموزش و تحقیقات، حضور مستمر در بنگاه‌ها و پیگیری درجهت رفع مشکلاتشان در دستور کار ما قرار دارد.

وی در پایان اختلاف شرکا، ماشین آلات و تکنولوژی های فرسوده، ووجود عده ای رانت خوار در لباس تولید کننده را از معضلات این عرصه عنوان کرد.

یزدانی اضافه کرد:توجه به آموزش و تحقیقات ،حضور مستمر در بنگاه‌ها و پیگیری درجهت رفع مشکلاتشان دردستور کار ما قرار دارد .

وی در پایان اختلاف شرکا ،ماشین آلات وتکنولوژی های فرسوده، ووجود عده ای رانت خوار در لباس تولید کننده را از معضلات این عرصه عنوان کرد.

منبع: ایسنا

به اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *